Komerční prostory k dispozici

Nabízíme nebytové prostory v Českých Budějovicích o podlahové ploše 120 m2 v přízemí novostavby ojedinělého projektu REZIDENCE OSKARKA, v prvním živém zeleném domě v našem kraji.

K prodeji/pronájmu nabízíme ve stavu Shell and Core (bez navrhnutých příček). Příklad možné dispozice viz. prostor B (prodejní plocha 75 m2, sklad 30 m2, zázemí 17 m2). V objektu jsou dva totožné prostory dle výměry, které lze případně spojit.

Rezidence Oskarka se nachází na rohu ulice Oskara Nedbala a Václava Talicha v Českých Budějovicích. Je umístěna poblíž sídliště Šumava, v atraktivní části města s veškerou občanskou vybaveností včetně školy a školky.

Vyjímečnost je dána díky vysoké frekvenci lidí, kteří se budou zdržovat přímo před komerčními prostory, jelikož je zde umístěná trolejbusová zastávka. Dále se v okolí objektu zdržují rodiče, kteří vyzvedávají své děti z vedlejší školy a školky, či děti samotné. Komerční prostory jsou dobře viditelné ze silnice. Navíc možnost vyhrazeného stání pro automobily.

Nově budovaný objekt Rezidence Oskarka přesahuje obvyklý standard díky použitým technologiím, svým designem a aplikací zeleně na fasády a střechy. Tento budějovický projekt výrazně převyšuje nastavenou úroveň stávajících realizovaných projektů a zařazuje se do elitní společnosti pokročilých návrhů, které snesou srovnání i s náročnou zahraniční konkurencí. (Podloženo certifikací GREENPASS).

Výstavba byla zahájena na začátku roku 2020 a kolaudace naplánována na červen 2022. Více informací na www.rezidenceoskarka.cz 

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.