Kvalita dveří a zárubní v Rezidenci Oskarka

Kvalita dveří a zárubní v Rezidenci Oskarka

Dveře pro Rezidenci Oskarka bude dodávat společnost Sepos spol. s r.o. - Česká rodinná firma se sídlem v Jihlavě a 23 pobočkami po celé republice. Společnost Sepos v letošním roce 2021 oslaví 30 let existence a za tuto dobu mimo jiné vyrobila přes milión zárubní a každý den spolupracuje s širokou škálou zákazníků a partnerů.


Jsme rádi, že se můžeme podílet na realizaci moderního bydlení, kdy se jako společnost neustále vyvíjíme a posouváme naše standardy, které následně naši zákazníci přebírají. Sepos je specialistou na dveře a zárubně a následnou realizaci. Máme bohaté zkušenosti, naše sebedůvěra stojí na silném stabilním zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů. Naše realizace jsou také k vidění v televizních pořadech Bydlet Jako a také v Jak se staví sen a nově i v Postav si sen.Naprostým standardem pro bydlení v 21. století jsou dveře z CPL lamina s dutinkovou výplní, které budou odborně osazeny do našich zárubní i zde na BD Oskarka. Zákazník dále ocení bezpečnostní komplet dveří a ocelové zárubně, které splňují nejžádanější kombinaci – bezpečnost, požární odolnost 30 minut a protihlukové provedení. Vstupní bezpečnostní dveře jsou samozřejmě osazeny vícebodovým bezpečnostním zámkem a jsou osazeny do dodatečně montované ocelové zárubně.

Zároveň jsme schopni nabídnout také prémiové výrobky, které pečlivě vybíráme a zařazujeme do našeho sortimentu, tyto výrobky a jejich kombinace ocení nejen náročný klient.
 

Vybraný showroom Sepos pro akci BD Oskarka se nachází v Táboře na adrese:

Kpt. Jaroše 380

390 03 Tábor


Pro sjednání schůzky prosím kontaktujte

Ondřeje Trnku, +420 723 932 092 / ondrej.trnka@sepos.cz


Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.