Poslední volné byty na prodej

S rostoucí stavbou, zároveň i stoupá zájem o byty v Rezidenci Oskarka. V posledních měsících se zásadně zvýšila poptávka. Tento rezidenční projekt v Českých Budějovích tedy hlásí nabídku posledních volných bytů. 

 

A jak se aktuálně vyvíjí trh s byty v ČR? Největší roli hrají tři faktory, a to roustoucí ceny nemovitostí, zvyšující se inflace, a na to navazující opatření ČNB, která zvyšuje sazby. Tyto sazby se okamžitě promítly do krátkodobého úvěrování, nicméně postupně se projevuje i zdražování hypoték. Z toho důvodu lidé rychle využívají získání úvěrování za stále zajímavých podmínek.

 

Jelikož nemovitosti patří mezi nejjistější investice a většina měst, včetně Českých Budějovic, stále bojuje s nedostatkem bytů, neočekává se, že by ceny měly jít dolů. Poptávka stále zásadně převažuje nabídku. 

 

V případě zájmu o jeden z posledních bytů v projektu Rezidenci Oskarka neváhejte kontaktovat RK Adámková: 

+420 777 772 515
cech@adamkovareality.cz

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.