Prodej bytů v Českých Budějovicích

Prodej bytů v Českých Budějovicích

Rezidence se vyznačuje svoji funkční architekturou, kdy střecha i fasády jsou tvořeny z velké části zelenou vegetací. Další předností jsou velkorysé terasy a balkony, velké množství krytých parkovacích míst a skvělá dostupnost.  Celkem nabízí 110 bytových jednotek ve dvou věžích dispozičního řešení 1+kk až 4+kk.

 

Navrhovaný objekt má celkem 8 nadzemních podlaží ve dvou věžích a pochozí plochou střechu nad 8.NP. Ve 2.NP – 8.NP je umístěno celkem 110 bytových jednotek dispozičního řešení 1+kk až 4+kk. V každém podlaží jsou i skladovací kóje. Všechny bytové jednotky jsou skvěle prosvětleny přirozeným světlem a budoucí majitelé se mohou těšit na prostorné terasy a balkony. Ke zvýšení komfortu bydlení v tomto objektu přispěje nemalou měrou uzavřené atrium domu, které bude osázeno zelení a bude sloužit k relaxaci obyvatel domu.

 Lze vybírat z nabídky bytů
 
 
 

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.