Vysněná kuchyně od SIKO

Vysněná kuchyně od SIKO

Perfektní bydlení se neobejde bez perfektních kuchyní. Jako hlavního partnera pro jejich dodávku jsme pro Vás vybrali společnost SIKO, kterou jsme již zmiňovali v souvislosti s dodávkou koupelnového sortimentu. Vše tak budete moci pohodlně vybírat na jednom místě na pobočce SIKO v Českých Budějovicích. Obyvatelé naší rezidence tak budou mít možnost si za lepších podmínek pořídit jejich vysněnou kuchyň splňující ty nejvyšší kvalitativní standardy. Proto společnost SIKO našim klientům nabídne prodlouženou záruku 5 letna nábytek a 5 let na vybrané spotřebiče.

Samozřejmostí je tlumené zavírání dvířkových skříněk či šuplíky s plnovýsuvem. Oblíbenou barevnou variací je kombinace bílé a dřevodekoru. K dispozici je však široká škála jak materiálů, tak barev.

Hlavní výhodou této spolupráce je, že klienti rezidence Oskarka budou moci svůj byt plnohodnotně užívat včetně kuchyňské linky dříve, než bývá standardně zvykem. Kuchyň na studiu bude možné řešit již fázi výstavby díky čemuž bude moci stavba připravit instalace na míru konkrétní kuchyňské lince. Díky úzké spolupráci se společností SIKO jsme schopni si případné technické otázky vykomunikovat sami. A tím odpadá potřeba Vaší technické znalosti, protože to vyřešíme za Vás.

A jak konkrétně bude výběr kuchyně probíhat? Dostanete od nás při koupi/rezervaci bytu voucher, objednáte se na schůzku na pobočku SIKO Koupelny v Českých Budějovicích, kde se s tímto voucherem bude potřeba prokázat. Na jeho základě Vám budou uplatněné slevy plus exkluzivní prodloužená záruka.

Standardně bude kuchyň montovaná do 10 dnů od předávky bytu klientovi. Podmínkou je mít uzavřené klientské změny do konce února 2022 a objednanou kuchyňskou linku ve výrobě do konce května 2022.  Pokud by klient nestihl tyto úpravy provést včas, bude jeho kuchyň řešena individuálně.

A pokud byste svůj interiér chtěli mít opravdu vyladěný, můžete si nechat navrhnout též jídelní stůl nebo sestavu do obývacího pokoje, a to vše ve stejném provedení jako kuchyňskou.

 

Kuchyně nejsou v rámci projektu Rezidence Oskarka součástí Standardu, ale můžete využít naší nabídky Standard+ a výhodně si váš byt vybavit kuchyňskou linkou.

Katalog Standard+ (PDF, 14 stran)

 

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.